26 Ocak 2019 Cumartesi Banko Kupon

Golegol oranları ile sizler için kupon hazırladık. 26 Ocak 2019 Cumartesi Süper Lig ve Bundesliga’dan banko iki maç ile kazancınızı arttırın. GOLEGOL’den kupona oynayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden üye olanlara özel bonus eklenmektedir.

26 Ocak 2019 Cumartesi Banko Kupon

Göztepe’de Kemal Özdeşsilin etkisini yeni yeni göstermeye başladı. Üçer üçer saymaya başlayan İzmirliler, kupada da yoluna uygun adım devam ediyor. Bu takımda Andre Castro ve Poko gibi harika orta saha oyuncuları var. Forvet Jerome de İngiltere yıllarından sevdiğim bir oyuncu. Galatasaray’ın geçen haftaki yarım düzinelik A.Gücü galibiyetini çok fazla önemsemiyorum. Çünkü karşılarında çökmüş bir ekip vardı. Esas sınav şimdi. Cimbom burayı son ziyaretinde şampiyon olmuştu ancak o zamandan sonra köprünün altından çok sular aktı. Göztepe direnir, puan koparır.

Galatasaray ara dönemde de henüz bir forvet transferine imza atmış değil. Birçok isim piyasada dönse de taraftarlar bu söylentilerin gerçekçi olmadığına inanmaya başladı. Bakıldığında geri dörtlüde de orta sahada da en azından lig için yeterli kaliteye sahip ayakları var. İyi bir forvet / ofansif orta saha transferi Galatasaray’ı çok farklı bir noktaya taşıyabilir. Göztepe’nin bu sezonki en büyük transferi Kemal Özdeş. Zamanla çok daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum. İzmir’de keyifli bir atmosferde karşılıklı gollerin atıldığı bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Tercihim KG VAR bahsi olacak.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir